Biuro Projektów Kazimierski i Ryba

Nasza Historia


Biuro Projektów Kazimierski i Ryba sp.j. działa w tej formule od 1990 roku. Jego twórcy – architekci Tomasz Kazimierski i Andrzej Ryba współpracują ze sobą już od 1986 roku, przy znajomości sięgającej końca lat 70-tych. Wtedy to poznali się na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej jako młodzi asystenci w zespole Instytutu Urbanistyki i Planowania Przestrzennego, kierowanym przez Prof. Kazimierza Wejcherta.

Współpracujemy z inżynierami wszystkich specjalności łącznie z akustykiem i mykologiem. Od 2010 roku jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego | Polish Green Building Council (PLGBC). Działamy na terenie całego kraju, i specjalizujemy się w projektowaniu i nadzorowaniu realizacji obiektów:
– użyteczności publicznej
– obiekty sportowe
– centra handlowe
– budynki biurowe, bankowe
– hotele, restauracje
– mieszkaniowych wielo- i jednorodzinnych
– zajmujemy się również planowaniem miejscowym

Biuro zajmuje się również planowaniem miejscowym. Tomasz Kazimierski i Andrzej Ryba posiadają uprawnienia urbanistyczne, ponadto Tomasz Kazimierski był pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Architektury PW, gdzie uczył zasad kompozycji urbanistycznej i zasad planowania przestrzennego.

Wykonujemy również projekty warsztatowe i projekty dla rozwiązań nietypowych.

Projekty wykonujemy programie Graphisoft ArchiCAD (www.graphisoft.com)© 2024 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba

Theme by Anders Norén