Biuro Projektów Kazimierski i Ryba

aktualności

NASZE BIURO PROJEKTUJE OD 30 LAT!

Bierzemy udział na życzenie inwestorów we wszystkich stadiach projektowania, od doradzania przy wyborze  lokalizacji przez:

– Inwentaryzacje urbanistyczne i  architektoniczno-konstrukcyjne
– Koncepcje z decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu
– Projekt budowlany z pozwoleniem na budowę
– Projekty wykonawcze
– Rysunki warsztatowe
– Nadzory, opinie, uzgodnienia
– Kosztorysy, ZZK i oferty przetargowe

Działamy na terenie całego kraju, specjalizujemy się w projektowaniu i nadzorowaniu realizacji obiektów:

– użyteczności publicznej
– obiekty sportowe
– centra handlowe
– budynki biurowe, bankowe
– hotele, restauracje
– mieszkaniowych wielo- i jednorodzinnych
– zajmujemy się również planowaniem miejscowym


art deco mokotów

W sierpniu 2020 roku ruszyła budowa mieszkaniówki na Warszawskim Mokotowie ‘Art Deco Mokotów’. Osiem kondygnacji nadziemnych oraz dwie podziemne mają powierzchnie 10151 m2. Planowany czas ukończenia budowy to 2022 rok.


CENTRAL POINT

W czwartym kwartale 2019 roku ruszyła budowa budynku Central Point, zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Mimo trudności roku 2020 budowa postępuje zgodnie z harmonogramem.


NASZE STACJE LINII M2 JUŻ OTWARTE!

Stacja Księcia Janusza odnosi się do znajdującej się na powierzchni ulicy o tej samej nazwie. Swoją kolorystyka oraz podziałami geometrycznymi, nawiązuje do bujnej zieleni ogrodów niegdyś ty istniejących.

Stacja Metra Młynów przywodzi na myśl stawy pobliskiego parku oraz baseny na Moczydle. Dominujące tu koła we wszystkich odcieniach niebieskiego, od błękitu do granatu, imitują bąbelki powietrza wędrujące pod powierzchnia wody.

Przy stacji Metra Płocka głównym pomysłem było odwołanie się do urządzeń elektronicznych i układów scalonych produkowanych w zakładach Radiowych im. Marcina Kasprzaka. Przemysłowy charakter wnętrz podkreślają zastosowane materiały oraz kolory, takie jak miedź i brąz.

jak wyglądały wizyty Podczas realizacji


Q-HOTEL

We Wrocławiu powstaje czterogwiazdkowy Q-Hotel Plus Wrocław Bielany, którego otwarcie planowane jest na 2021 rok. Znajdzie się w nim 209 pokoi i 3700m2 powierzchni konferencyjno-eventowej.

© 2020 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba

Theme by Anders Norén